דרג מאמר זה
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

איך חוזרים לשגרה אחרי ה-חופש ה-גדול הזה? על מה הכי כדאי לשים את הדגש? אפרת קידר, מנחת הורים ויועצת שינה לגיל הרך נותנת לכם את מיטב הטיפים לקראת פתיחת השנה החדשה.

אחד מזכרונות הילדות שלנו מהחופש הגדול הוא את אמא אומרת לנו בשבוע האחרון לחופש ״זהו, החופש תיכף נגמר, צריך להתחיל לחזור לשגרה״. בתור ילדים כעסנו על המשפט הזה, ״אבל למה?? זה עדיין ימים של חופש!״.

היום כאמהות אנחנו יודעות למה. הראשון לספטמבר נראה לנו כמו חלום מתוק. אבל גם אז החזרה לחיי השגרה  לא תהיה בדיוק שגרתית. צפויים לנו כמה ימי הסתגלות מורטי עצבים בגן, קשיים של התאקלמות ואולי אפילו רגרסיות אצל חלק מהילדים שמתקשים לוותר על כל זמן האיכות שקיבלו איתכם עד עכשיו.

כדי לעזור לכם להכין את הקטנים לחזרה לשגרה לשגרה נפגשנו עם אפרת קידר, מדריכת הורים ויועצת שינה שנתנה לנו טיפים איך להחזיר את הקטנים שלנו לשגרה כמו שצריך ובלי יותר מדי בעיות.

מתי להתחיל?

אפרת ממליצה לבצע את החזרה לשגרה באופן הדרגתי תוך הבניית סדר יום ברור וקבוע – בשבוע הימים האחרונים של החופש החלו לחזור לפעולות יומיומיות באופן הדרגתי, הקפידו על זמני אכילה, שעות שינה, ימי חוג, ימי סבתא/סבא וכדומה, אלו מאפשרים הבנייה של לוח זמנים שיוצר מסגרת.

להמשך הכתבה לחץ כאן

100layercakelet

 

 

לנושא הבא גמילה מחיתולים דווקא בחורף

כתיבת תגובה

WhatsApp chat
תפריט - מוצרים מעוצבים לתינוקות